De aanhangwagen met enkele as van 150x100 cm heeft dankzij zijn breedte van minder dan 115cm geen breedtelichten nodig, maar is wel voorzien van een lichtbalk achteraan (achterlicht, knipperlicht, remlicht, ...). De aanhangwagen beschikt over een 7-polige aansluiting.
Garantievoorwaarden:
- 2 jaar garantie
- Deze aanhangwagen bestaat uit gegalvaniseerd staal (= warmbad verzinking) en elektrolytisch verzinkte delen.
- Het kader en de dissel van deze aanhangwagen zijn galvanisch verzinkt.
- De profielen voor het frame worden met volautomatische zaagmachines gesneden, gebogen en door de lasrobot in elkaar gezet. Vervolgens krijgt het frame een antiroestbehandeling waarna ze tot een volledig afgewerkte aanhangwagen geassembleerd wordt.
- Daar wij in de kwaliteit van onze producten geloven, hanteren wij, bij gewoon gebruik en behandeling van dit product, een antiroest garantie van 2 jaar op de galvanisch (= warmbad verzinking) verzinkte onderdelen.
- Andere onderdelen zoals de spatborden, koppeling en sluitingen zijn elektrolytisch verzinkt. De horizontale dragers van de assen op deze aanhangwagen zijn niet galvanisch verzinkt (de flenzen zijn koud antiroest behandeld).
- De elektrolytisch verzinkte onderdelen, de assen en de bouten vallen niet onder de antiroest garantie
- Banden en hout vallen niet onder de garantievoorwaarden
- Gevolgen van overbelasting, overdreven snelheid, beschadigingen door botsing of oneigenlijk gebruik vallen niet onder de garantievoorwaarden
Onderhoudstips:
Beschadiging van de galvanisatie door normaal gebruik behandelt men best zo snel mogelijk en op regelmatige basis met een galva spuitbus of koud zink. De schurende delen moet men regelmatig onderhouden en eventueel bijwerken.